M. Daukšos g. 28, Kaunas

Žemės sklypas su individualaus namo projektu

KAINA
425 000 € 
BENDRAS PLOTAS
398,01 m²
SKLYPO PLOTAS
1070 m² (10,7 a.)
AUKŠTAI
2
MIEGAMIEJI
3
VONIOS KAMBARIAI
2

Apie sklypą

Parduodame 1070 m² (10,7 a.) sklypą su individualaus namo projektu ir statybos leidimu išskirtinėje Kauno vietoje – ant Lampėdžio ežero kranto.

Lampėdis – tai Kauno miesto vakaruose, dešiniajame Nemuno krante, į vakarus nuo Vilijampolės esantis ežeras, kurį suformavo anksčiau veikęs karjeras.

Lampėdžių miško parkas, Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinis – visa tai vos kelių kilometrų atstumu nuo sklypo. Tai unikali galimybė įsikurti prestižinėje Kauno vietoje, poilsio nuo miesto šurmulio oazėje su daugiau nei 22 metrų ilgio ežero pakrante.

Sklype yra visos reikiamos komunikacijos: elektra, vanduo, miesto nuotekos. Sklypas yra uždarame 21 individualaus namo kvartale, kurio teritorija apšviesta, kelias grįstas trinkelėmis, įrengti tvarkingi šaligatviai ir pėsčiųjų takai. Sklypas ribojasi tik su dviem kaimynais: rytų pusėje (kaimynai jau gyvena) ir vakarų pusėje (baiginėjami statybų darbai).

Būsima namo vieta yra logistiškai patogioje vietoje – iki Kauno miesto centro ~15 min. automobiliu, nesunkiai pasiekiamas viešuoju transportu ar miesto dviračių takais.

Apie projektą

Prabangus ir skoningas modernios architektūros namo projektas įkvėptas šiuolaikinio gyvenimo ritmo bei išskirtinės sklypo lokacijos – skiriamas ypatingas dėmesys erdvėms, jog namas kiek įmanoma daugiau isileistų gamtos bei nuostabių ežero vaizdų į jaukų bei funkciškai patogų interjerą. 

Itin erdvi svetainė-valgomasis-virtuvė, 3 miegamieji, 2 vonios kambariai, darbo kamabarys bei pirtis, terasa, balkonas bei dviejų automobilių garažas, skalbykla ir drabužinė.

Suderintas namo projekto leidimas. 

Mielai atsakysime į  jūsų klausimus ir suteiksime daugiau informacijos telefonu +370 612 33535.
© 2021 - Domum group, UAB
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram